1.A - šumarski tehničar
1.B - drvodjeljski tehničar - dizajner
1.C - tehničar zaštite prirode
1.R - drvodjeljski tehničar - restaurator
1.D - stolar JMO
1.E - stolar JMO
1.F - stolar JMO
2.A - šumarski tehničar
2.B - drvodjeljski tehničar - dizajner
2.C - tehničar zaštite prirode
2.R - drvodjeljski tehničar - restaurator
2.D - stolar JMO
2.E - stolar JMO
2.F - stolar JMO
3.A - šumarski tehničar
3.B - drvodjeljski tehničar - dizajner
3.C - tehničar zaštite prirode
3.R - drvodjeljski tehničar - restaurator
3.D - stolar JMO
3.E - stolar JMO
3.F - stolar JMO
4.A - šumarski tehničar
4.B - drvodjeljski tehničar - dizajner
4.C - tehničar zaštite prirode
4.R - drvodjeljski tehničar - restaurator
A TURNUS
JUTARNJA SMJENA |
POSLIJEPODNEVNA SMJENA
|
||||
RAZRED broj učenika |
MATIČNA UČIONA |
RAZREDNIK |
RAZRED broj učenika |
MATIČNA UČIONA |
RAZREDNIK |
1b (20) |
7 |
Irena Pastrovicchio |
1a (20) |
7 |
Antonija Kovačević |
1r (23) |
10 |
Svjetlana Mihelić |
1c (20) |
10 |
Janja Šarić |
2b (20) |
8 |
Ingrid Kos |
2a (20) |
8 |
Tomislava Mimica |
2r (21) |
23 |
Ivana Damjanović |
2c (20) |
24 |
Zdenka Sajko |
3b (22) |
1 |
Dajana Divić |
3a (23) |
1 |
Karla Perkov |
3r (19) |
24 |
Monika Brekalo |
3c (20) |
26 |
Martina Teslak |
4b (20) |
3 |
Jasenka Govorčin |
4a (25) |
3 |
Marija Hegol |
4r (26) |
4 |
Ankica Rebrović |
4c (19) |
4 |
Milan Ječmenica |
1d (26) |
19 |
Davorko Sabol (zamjena Ivana Hukman) |
|
|
|
1f (27) |
26 |
Goran Draščić |
|
|
|
2d (20) |
17
|
Irena Šarac (zamjena: Antonija Gojčeta) |
|
|
|
3d (19) |
22 |
Ivan Dorić |
|
|
|
JUTARNJA SMJENA |
POSLIJEPODNEVNA SMJENA
|
||||
RAZRED broj učenika |
MATIČNA UČIONA |
RAZREDNIK |
RAZRED broj učenika |
MATIČNA UČIONA |
RAZREDNIK |
1a (20) |
7 |
Antonija Kovačević |
1b (20) |
7 |
Irena Pastrovicchio |
1c (20) |
10 |
Janja Šarić |
1r (23) |
10 |
Svjetlana Mihelić |
2a (20) |
8 |
Tomislava Mimica |
2b (20) |
8 |
Ingrid Kos |
2c (20) |
24 |
Zdenka Sajko |
2r (21) |
23 |
Ivana Damjanović |
3a (23) |
1 |
Karla Perkov |
3b (22) |
1 |
Dajana Divić |
3c (20) |
26 |
Martina Teslak |
3r (19) |
24 |
Monika Brekalo |
4a (25) |
3 |
Marija Hegol |
4b (20) |
3 |
Jasenka Govorčin |
4c (19) |
4 |
Milan Ječmenica |
4r (26) |
4 |
Ankica Rebrović |
1e (27) |
19 |
Antonia Ćurčić |
|
|
|
2e (20) |
21 |
Iris Marinković |
|
|
|
2f (20) |
23 |
Margita Vukorepa |
|
|
|
3e (18) |
17 |
Tomislav Boršo |
|
|
|
3f (19) |
22 |
Marko Skender |
|
|
|
Administrator imenika je osoba u školi zadužena za ažuriranje LDAP imenika škole tj. podataka elektroničkih identiteta u sustavu AAI@EduHr učenika i djelatnika škole.
U našoj školi administrator imenika je Tihomir Pauković, dipl. ing.
« Prosinac 2020 » | ||||||
Po | Ut | Sr | Če | Pe | Su | Ne |
30 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 |
14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 |
21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 |
28 | 29 | 30 | 31 | 1 | 2 | 3 |
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
Linkovi |