> Natječaji

Obavijest i upute o postupku vrednovanja kandidata

Autor: Marko Mihetec, 22. 9. 2023.

DRVODJELJSKA ŠKOLA ZAGREB

10000 ZAGREB

SAVSKA CESTA 86

KLASA:    112-02/23-01/22

URBROJ:  251-87-01-23-4

U Zagrebu, 22. rujna 2023. godine

Sukladno Pravilniku o načinu i postupku zapošljavanja u Drvodjeljskoj školi Zagreb (Klasa 602-03/19-05/12 ur.br: 251-87-05-19-1 od 13.03.2019. godine), Povjerenstvo za vrednovanje kandidata daje  kandidatima:

Obavijest i upute o postupku vrednovanja kandidata

Za sljedeća radna mjesta:

1. Nastavnik/ca strukovnih predmeta iz područja prerade i obrade drva (m/ž)-jedan izvršitelj na neodređeno puno radno vrijeme-40 sati tjednog radnog vremena, upražnjeno radno mjesto
  1. Pravila testiranja

Sve kandidate koji su pravodobno dostavili potpunu prijavu sa svom potrebnom dokumentacijom navedenom u natječaju i ispunjavaju uvjet stručne spreme Povjerenstvo će pozvati na procjenu, odnosno testiranje putem elektroničke pošte.

Svi kandidati dužni su sa sobom imati odgovarajuću identifikacijsku ispravu te će od njih ista biti zatražena radi utvrđivanja identiteta.

Ako kandidat ne pristupi procjeni, odnosno testiranju smatra se da je odustao od prijave na natječaj.

1. Način testiranja

Sukladno članku 13. Pravilnika o načinu i postupku zapošljavanja u Drvodjeljskoj školi Zagreb, Škola može ovisno o potrebama radnog mjesta za koji se javni natječaj raspisuje, provesti jedan ili više selekcijskih postupaka.

Povjerenstvo će kroz usmeno testiranje (razgovor)  s kandidatima utvrditi znanja, sposobnosti, komunikacijske vještine te interese, profesionalne ciljeve i motivaciju kandidata za rad na radnom mjestu za koje je podnio prijavu. Kod usmenog testiranja svi članovi Povjerenstva imaju pravo postavljati do tri pitanja koja se vrednuju od strane svakog člana Povjerenstva pojedinačno od 1-10 bodova i na kraju zbrajaju.

1. Vrijeme i mjesto održavanja selekcijskih postupaka

Selekcijski postupak održat će se u tajništvu Drvodjeljske škole Zagreb, na adresi Savska cesta 86, Zagreb. Testiranje će se održati u ponedjeljak 25.rujna  2023. godine s početkom u 13:00 sati.

1. Utvrđivanje rezultata

Nakon provedenog postupka testiranja, Povjerenstvo utvrđuje rang listu kandidata prema ukupnom broju bodova, te ju dostavlja ravnatelju škole. Na temelju rang liste kandidata ravnatelj odlučuje kojeg će kandidata predložiti Školskom odboru za zasnivanje radnog odnosa.

O rezultatima natječaja kandidati će biti obaviješteni putem stranice Škole.

Povjerenstvo za procjenu i vrednovanje kandidata

Worldskills Croatia 2024

« Svibanj 2024 »